język polski język angielski
Northcoast

Aktualności

Relacja z wydarzenia True Italian Taste

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego spotkanie "True Italian Taste".
Czytaj więcej

NAGRODA W KONKURSIE LIDER FORUM 2019

Dwa produkty Nuova Castelli otrzymały brązowy medal w 15. edycji konkursu Lider Forum organizowanym przez Forum Mleczarskie.
Czytaj więcej

Filia North Coast z certyfikatem BIO

W celu zagwarantowania naszym klientom najwyższej jakości dystrybuowanych produktów, informujemy, że filia w Gliwicach otrzymała pozytywną decyzję o przedłużeniu certyfikatu obejmującego „Wprowadzanie na rynek produktów ekologicznych, w tym importowanych z państw trzecich ”.
Czytaj więcej

Kampania true italian taste

True Italian Taste wydarzenie pod patronatem włoskiego Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego, ITA oraz Akademii Kulinarnej Whirlpool.
Czytaj więcej

Nowe smaki owocowej rapsodii

2 nowe smaki Owocowej Rapsodii już w ofercie: jabłko z cynamonem oraz mango z marakują.
Czytaj więcej

Wędliny Coati - doskonałość w smaku

Salumi Coati to firma rodzinna działająca na rynku włoskich wędlin nieprzerwanie od czterech pokoleń. Coati od początku istnienia oferuje wyjątkowe produkty o wysokiej jakości, wytworzone w zgodzie i z poszanowaniem tradycji z niezmienną pasją do produktów.
Czytaj więcej

Małe ciasteczko, wielki sukces

Z dniem 1 września 2019r., firma North Coast S.A. przejęła dystrybucję znanych na całym świecie belgijskich ciasteczek Lotus.
Czytaj więcej

Włoskie przysmaki na 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

W dniach 27 lipca - 4 sierpnia 2019 w Kazimierzu Dolnym odbył się 13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, podczas którego goście mogli obejrzeć filmy z całego świata.
Czytaj więcej
Marki