język polski język angielski
Northcoast

Aktualności

North Coast S.A. na Kongresie Szefów Kuchni

Firma North Coast razem z partnerem strategicznym kongresu, firmą Hendi, wzięła udział w Kongresie Szefów Kuchni.
Czytaj więcej

North Coast na Targach Spożywczych E.Leclerc

W dniach 19-20 września br. firma North Coast wzięła udział w corocznych Targach Produktów Spożywczych E. Leclerc, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.
Czytaj więcej

Castelli na targach SIAL 2018

Targi SIAL należą do największych i najważniejszych na świecie imprez branży spożywczej.
W dniach 21 - 25 października 2018r producenci żywności, dystrybutorzy, importerzy, hurtownicy i detaliści, a także przedstawiciele gastronomii instytucjonalnej i gastronomicznej spotkają się na targach SIAL Paris 2018.

Czytaj więcej

Nowa siedziba biura

25. maja 2018r., Luigi Del Monaco - CEO Nuova Castelli oraz Prezes Zarządu North Coast S.A., dokonał uroczystego przecięcia wstęgi i tym samym oficjalnie otworzył nowe biuro North Coast S.A. zlokalizowane w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 180.

"Otwarcie nowego biura stanowi ważny etap w najnowszej historii firmy. Decyzja o rozszerzeniu naszego biura to kolejny krok w naszej strategii rozwoju biznesu "- powiedział Maciej Stróżyk, Członek Zarządu North Coast.
Czytaj więcej

Nowa marka herbat w ofercie North Coast

Taylors of Harrogate to jeden z najbardziej szanowanych brytyjskich producentów herbaty i kawy, posiadający ponad 130 letnie doświadczenie w tworzeniu mieszanek herbaty i sprzedaży wielu bestsellerowych marek.

Do oferty North Coast wprowadzono herbaty w puszkach (125g, 4 różne smaki), w kartonikach pakowanych po 100 torebek (250g, 3 smaki) oraz w kartonikach po 20 torebek (40g i 50g, 11 smaków).
Czytaj więcej

North Coast z nowym wielkopowierzchniowym magazynem w Gliwicach

Nowoczesne centrum dystrybucyjne jest dedykowane głównie do obsługi klientów zorganizowanych, dysponujących platformami logistycznymi na terenie Polski i Europy Środkowej
Czytaj więcej

Nuova Castelli na targach CIBUS 2018

W dniach od 7 do 10 maja 2018r. Nuova Castelli brała udział w targach żywności CIBUS 2018 w Parmie.

Czytaj więcej

Oliwy i octy CIRIO w ofercie North Coast

Oferta North Coast wzbogaciła się o octy i oliwy marki Cirio. śródziemnomorskiej na całym świecie.
Do ofert North Coast prowadzono 3 oliwy z oliwek najwyższej jakości w różnych formatach (250ml, 500ml, 750ml) oraz octy winne i balsamiczne.
Czytaj więcej
Marki