język polski język angielski
Northcoast

Aktualności

Oferta koszy świątecznych

Zapraszamy do składania zamówień na kosze świąteczne.
Czytaj więcej

Produkty Cirio wyróżnione przez Verace Neapolitan Pizza Association

Produkty marki Cirio zostały wyróżnione przez Verace Neapolitan Pizza Association
Czytaj więcej

North Coast S.A. na Kongresie Szefów Kuchni

Firma North Coast razem z partnerem strategicznym kongresu, firmą Hendi, wzięła udział w Kongresie Szefów Kuchni.
Czytaj więcej

North Coast na Targach Spożywczych E.Leclerc

W dniach 19-20 września br. firma North Coast wzięła udział w corocznych Targach Produktów Spożywczych E. Leclerc, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.
Czytaj więcej

Castelli na targach SIAL 2018

Targi SIAL należą do największych i najważniejszych na świecie imprez branży spożywczej.
W dniach 21 - 25 października 2018r producenci żywności, dystrybutorzy, importerzy, hurtownicy i detaliści, a także przedstawiciele gastronomii instytucjonalnej i gastronomicznej spotkają się na targach SIAL Paris 2018.

Czytaj więcej

Nowa siedziba biura

25. maja 2018r., Luigi Del Monaco - CEO Nuova Castelli oraz Prezes Zarządu North Coast S.A., dokonał uroczystego przecięcia wstęgi i tym samym oficjalnie otworzył nowe biuro North Coast S.A. zlokalizowane w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 180.

"Otwarcie nowego biura stanowi ważny etap w najnowszej historii firmy. Decyzja o rozszerzeniu naszego biura to kolejny krok w naszej strategii rozwoju biznesu "- powiedział Maciej Stróżyk, Członek Zarządu North Coast.
Czytaj więcej

Nowa marka herbat w ofercie North Coast

Taylors of Harrogate to jeden z najbardziej szanowanych brytyjskich producentów herbaty i kawy, posiadający ponad 130 letnie doświadczenie w tworzeniu mieszanek herbaty i sprzedaży wielu bestsellerowych marek.

Do oferty North Coast wprowadzono herbaty w puszkach (125g, 4 różne smaki), w kartonikach pakowanych po 100 torebek (250g, 3 smaki) oraz w kartonikach po 20 torebek (40g i 50g, 11 smaków).
Czytaj więcej

North Coast z nowym wielkopowierzchniowym magazynem w Gliwicach

Nowoczesne centrum dystrybucyjne jest dedykowane głównie do obsługi klientów zorganizowanych, dysponujących platformami logistycznymi na terenie Polski i Europy Środkowej
Czytaj więcej
Marki